poniedziałek, 11 maja 2009

Farewell to the Fairground

Jutro maturrra ustna z inglisza. Zdam, co mam nie zdać, skoro mam czas na przygotowanie, a nie gadam z marszu. 
Z okazjii intensywnej nauki do matury z angola odbywam na gg debaty na temat cen hajnekena w Wiedniu, demoralizacji młodzieży, twórczości Hansa Holbeina, przydatności Suzanka do istnienia w społeczeństwie oraz tego, dlaczego chłoptaś z White Lies się garbi (Może to poczucie winy, że podrabiają JD?  Czy da się podrobić JD? Poza tym, wszystko już było. A pan wokalista z WL garbi się, bo w dzieciństwie nie dostawał po plecach za wystające łopaty). 

Generalnie pewien walnięty staruszek miał rację, że wszystko jest względne. 

Im więcej oglądam klip WL, tym bardziej pragnę powrotu zimy i możecie mnie za to zabić. Ja po prostu uwielbiam schować się w płaszcz, postawić kołnierz, łazić nieodśnieżonymi ulicami i odpychać wszelkie pytania za pomocą ciemnego spojrzenia okrytego śniegiem. Zimą przeciętny człowiek nie ma ochoty pytać, ucieka z mroźnego powietrza nie oglądając się za siebie, mruży oczy przed zamarzającą wodą siekającą go po twarzy. Zimą nikt mnie nie pyta na ulicy, czy noszę rękawiczki bez palców dla lansu (i nie mam komu odpowiedzieć, że masochiści po prostu lubią mieć odmrożone palce do sznurowania butów). Zimą wszyscy mają cię głęboko w dupie na milion obojętnych sposobów. To chore pragnąć wiecznej epoki lodowcowej? Nobotak. Pomocne do myślenia.

10 komentarzy:

 1. w zimie bedziesz kwikac ze ci zimno i niech juz bedzie cieplo, Polacy maja depresje totalna dlatego ze nie ma slonca przez 7 miesiecy w roku a lato bywa czasem niegorące

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo Kazik jest ciepłolubny. Zimą jest zaje, bo upcham się w 10 mhrocznych sFetrów i życie toczy się dalej. A teraz chujnia, wszystko jest widoczne dosłownie i w przenośni.

  OdpowiedzUsuń
 3. a kto broni Suzankowi wyjsc teraz w 10 sfetrach? :D grunt to byc soba, kom as ju ar xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Broni matka, która wysłała moje swetry na randkę z molami. I nie chodzi bynajmniej o Brajany Molki ani Adriany Mole.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech zima zginie i przepadnie. Możesz, jw radzi Fafikowa ubrać się w swetry, płaszcz. Załóż też czapeczkę, bo co :)

  OdpowiedzUsuń
 6. zima jest gópia, jesień jest fajna. i lato jak są burze. i wiosna jak kwitnie bez. nie dostrzegam podobieństw na linii WL - JD. kocham. ómieram.

  OdpowiedzUsuń
 7. nikt mnie nie rozumie *emo*

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że mój komputer to emo...

  OdpowiedzUsuń
 9. zima jest zUa, ale aj noł łot ju min. generalnie zUo zostało uknute więc mam pierdolca, a piosenka z f w tytule jest morowa i kiedy była piosenką tygodnia w trójce codziennie rano mnie budziła. to było chyba jak pisałam egz.

  OdpowiedzUsuń
 10. ani słowa o egzaminach *Ómiera*

  OdpowiedzUsuń